Kvalitní ubytování za méně peněz – zkuste náš tip

Reference hodně napoví

Mnoho lidí uvažuje, zda je na internetu uváděn majitel opravdu majitelem, nebo zda bude apartmán, vypadat tak, jak je uvedeno. Odpovědí jsou reference. Najdete v nich často nejednu důležitou informaci. Každý turista si všímá a záleží mu na něčem jiném. Proto čím více recenzí (samozřejmě ideální pozitivních), tím lépe – a tím více povinného čtení pro vás. V případě, že nabízené ubytování zatím žádné recenze nemá, nemusíte být prvním dobrodruhem a zariskovat – v nabídce je většinou několik desítek dalších ubytováni, které již stihl před vámi někdo ohodnotit. I zde však platí, kdo dřív přijde, ten dřív mele – čím dříve se po ubytování začnete poohlížet, tím více ubytováni s pozitivními recenzemi a přijatelnými cenami najdete ještě volných.

Na co byste neměli zapomenout

ubytování, které se chystáte objednat si dobře na internetu prohlídněte, aby vám v něm následně něco nechybělo – přečtěte si popis a recenze i několikrát a nebojte se při emailové nebo telefonické konverzaci zeptat majitele na vše, co vás zajímá.

prověřte si dostupnost potravin, restaurací, zastávek městské hromadné dopravy, pláže a všeho, co byste chtěli mít na dovolené blízko